22/02 2023

Dzień Kobiet w PUP Będzin!

Zaproszenie na wydarzenie "Aktywne kobiety"!

Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wraz z Dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Będzinie Wojciechem Olesińskim 8 marca serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na Dzień Kobiet w PUP Będzin!

Wydarzenie „Aktywne Kobiety," organizowane wraz z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oddział w Sosnowcu składa się z dwóch części. Podczas wykładu "Work-life balance" Doradca Zawodowy PUP Będzin Marta Staroszyńska opowie jak osiągnąć równowagę między życiem zawodowym a prywatnym, a podczas dyżuru osobistego i telefonicznego eksperci ZUS Sosnowiec odpowiedzą na pytania o świadczenia z tytułu choroby i macierzyństwa i nie tylko.

Dyżur eksperta ZUS potrwa od 9:00 do 12:00 w pokoju 208 Powiatowego Urzędu Pracy w Będzinie przy ul. Krasickiego 17a, natomiast telefoniczny - pod numerem 32 368 34 69 również od 9:00 do 12:00.

Wykład „Work-life balance" odbędzie się o godzinie 9:00 w sali 213.

Status osoby bezrobotnej nie jest wymagany, natomiast osoby zarejestrowane w tut. Urzędzie proszone są o zgłaszanie chęci udziału u doradcy klienta w celu ujęcia w Indywidualnym Planie Działania. Termin zgłaszania chęci udziału do dnia 7.03.2023 r. osobiście lub telefonicznie 573 205 891 lub 573 205 892.

Dzień Kobiet w PUP Będzin!