04/09 2024
#Aktualności #Komunikaty #Ogłoszenia

Komunikat dotyczący rozbiórki obiektu mostowego na ulicy Nowopogońskiej w Czeladzi

Komunikat dotyczacy rozbiórki obiektu mostowego na ul. Nowopogońskiej w Czeladzi

Starostwo Powiatowe w Będzinie informuje, że w dniu 10.09.2024 r.  na okres około 4 miesięcy w związku z rozbiórką  obiektu mostowego  na ulicy Nowopogońskiej ( droga powiatowa nr 4711 S) w Czeladzi zostanie zamknięty ruch pojazdów. Wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu drogowego będzie polegała na wyłączeniu odcinka drogi ( Nowopogońskiej) z ruchu samochodowego i poprowadzeniu objazdów dla samochodów zgodnie z załączonym schematem.  Odcinek objęty objazdem: ulice : Zwycięstwa, Tadeusza Kościuszki, Józefa Mazura w Czeladzi. Spowoduje to utrudnienia w ruchu drogowym. Prosimy kierujących o poruszania się trasami objazdowymi ,zachowanie szczególnej ostrożności oraz wyrozumiałość. Administratorem danych osobowych jest Powiatowy Zarząd Dróg w Będzinie z/s w Rogoźniku.