04/06 2024

Komenda Powiatowa Policji w Będzinie ma nowego komendanta

Starosta Będziski i Naczelnik Wydział Zarządzania Bezpieczństwem wręczają kwiaty i list gratulacyjny Komendantowi

Insp. Marcin Lemański został nowym komendantem Komendy Powiatowej Policji w Będzinie. Ze stanowiskiem pożegnał się dotychczasowy komendant insp. Arkadiusz Więcek, a uroczystość wprowadzenia nowego komendanta, odbyła się w Komendzie Powiatowej Policji w Będzinie, we wtorek 4 czerwca. Oprócz kadry kierowniczej, policjantów i pracowników korpusu służby cywilnej będzińskiej policji, wzięli w niej udział przedstawiciele władz samorządowych oraz instytucji, na co dzień współpracujących z policją. Nowo wybranemu komendantowi, gratulacje wraz z życzeniami satysfakcji wynikającej ze służby drugiemu człowiekowi oraz sukcesów w wypełnianiu zupełnie nowych zadań oraz sprawnego kierowania jednostką złożył Starosta Będziński Sebastian Szaleniec, a także m.in. Wiceprezydent Miasta Będzina Aneta Witkowska-Złocka, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Damian Dawczyński czy Wójt Gminy Psary Tomasz Sadłoń.

Komenda Powiatowa Policji w Będzinie ma nowego komendanta