22/07 2022

Klub Seniora Brzękowice - Goląsza ma 7 lat!

Klub Seniora Brzękowice - Goląsza ma 7 lat

W sobotę, 23 lipca w Centrum Kultury w Goląszy Górnej odbyły się obchody Jubileuszu 7-lecia Klubu Seniora Brzękowice - Goląsza. Na uroczystości Starostę Będzińskiego Sebastiana Szaleńca reprezentował Radny Rady Powiatu Będzińskiego Przemysław Krasoń, który wręczył na ręce Przewodniczącej Sylwii Nikiel pamiątkową tablicę, gratulując dotychczasowej działalności. Klub Seniora pomaga osobom starszym utrzymać kontakty społeczne, niwelując proces osamotnienia i wycofania. Seniorzy uczestniczą w wielu ciekawych zajęciach budując nowe relacje międzyludzkie. Przedstawiciele starszego pokolenia mogą również praktykować aktywny styl życia we wszystkich możliwych formach takich jak m.in. uczestnictwo w interesujących wycieczkach czy uprawianie sportu. Na uroczystości obecni byli również Poseł na Sejm RP Rafał Adamczyk oraz Wójt Gminy Psary Tomasz Sadłoń.

Klub Seniora Brzękowice - Goląsza ma 7 lat