04/10 2024

Jubileusz 111-lecia Elektrociepłowni Będzin

ec

W czwartek, 3 października w Teatrze Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie odbyła się wyjątkowa uroczystość - Jubileusz 111-lecia Elektrociepłowni Będzin, w którym w imieniu Starosty Będzińskiego Sebastiana Szaleńca udział wziął Członek Zarządu Powiatu Zdzisław Banaś. Wydarzenie miało na celu uczczenie ponad wiekowej historii i sukcesów firmy.

Uroczystość rozpoczęła się od oficjalnego przemówienia prezesa, który w swoim wystąpieniu wyraził wdzięczność pracownikom za ich zaangażowanie i wieloletnią pracę, a także zaznaczył, że sukcesy firmy nie byłyby możliwe bez wspólnego wysiłku i poświęcenia całego zespołu. Następnie odbyło się wręczenie dyplomów dla pracowników z największym stażem pracy, którzy w szczególny sposób przyczynili się do rozwoju firmy. Po części oficjalnej wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na spektakl teatralny aktorów Teatru Kortez pn. „Mianujom mie Hanka”. Po produkcji na wszystkich czekał poczęstunek, który był okazją do wspólnych rozmów, wymiany wspomnień oraz świętowania w miłej atmosferze.

Jubileusz 111-lecia EC