14/09 2022

IV Powiatowy Piknik dla Seniorów

W środę 14 września odbył się IV Powiatowy Piknik Integracyjny dla Seniorów. Starosta Będziński Sebastian Szaleniec zaprosił seniorów z terenu Powiatu Będzińskiego do udziału w spotkaniu integracyjnym, które odbyło się w sali bankietowej FENIX w Przeczycach.

- Jest mi niezmiernie miło, że po raz kolejny mogliśmy spotkać się w tak licznym gronie i w tak miłych okolicznościach. Nasz piknik cieszy się dużym zainteresowaniem i mam nadzieję, że takich okazji do spotkań będzie coraz więcej - mówił Starosta.

Piknik

Do pikniku dołączył Prezydent Miasta Będzina - Łukasz Komoniewski.

Uczestnicy wydarzenia mieli zapewniony pyszny, gorący posiłek, mogli także posłuchać muzyki granej na żywo. Dodatkową atrakcją była fotobudka, w której każdy uczestnik mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Piknik dla Seniorów