11/10 2022

III Festiwal Filmowy „Złote Piaski”

starosta na scenie przemawia

We wtorek 11 października w Kopalni Kultury w Czeladzi odbył się III Festiwal Filmowy „Złote Piaski”. Z ramienia Powiatu Będzińskiego w pokazie filmów udział wzięli Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wraz z Etatowym Członkiem Zarządu Powiatu Będzińskiego Adamem Szydłowskim. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Środowiskowy Dom Samopomocy „Ostoja” w Czeladzi. Poziom Festiwalu był wysoki, a jury festiwalu przyznało nagrody główne oraz wyróżnienia.

-  Ostatnie lata to czas ogromnych wyzwań i obciążeń także psychicznych dlatego niezwykle ważne jest, abyśmy mieli wokół siebie osoby, z którymi możemy podzielić się naszymi trudnościami. Festiwal Filmowy w Czeladzi to wydarzenie, które zwraca uwagę na tak ważny temat jak zdrowie psychiczne.

Festiwal Filmowy dostarczył wszystkim niezapomnianych przeżyć i wrażeń.

III Festiwal Filmowy „Złote Piaski”