15/04 2024

II edycja Zabieganego Powiatu w Psarach!

Chociaż dla prawdziwego miłośnika sportu pogoda nie ma tak naprawdę najmniejszego znaczenia to wszelkie aktywności fizyczne zdecydowanie przyjemniej uprawia się na świeżym powietrzu wtedy, kiedy ogrzewają nas ciepłe promienie  wiosennego słońce, co potwierdzili mieszkańcy Powiatu Będzińskiego podczas sportowego spotkania z cyklu „Zabiegany Powiat”, które tym razem odbyło się w Gminie Psary w sobotę 13 kwietnia. Gospodarzami wydarzenia był Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wraz z Wójtem Gminy Psary Tomaszem Sadłoniem, a w imprezie wzięło udział kilkaset uczestników, którzy wzajemnie zarażali się dobrą energią i pozytywnym nastawieniem! Dopisała więc nie tylko piękna pogoda ale również wysoka frekwencja! Na każdego, kto pokonał, co najmniej raz kilometrową pętle idąc o kijkach lub biegnąc, oczywiście czekała nagroda w postaci pamiątkowego medalu oraz gorący poczęstunek, a wszystkich biorących udział w sportowej zabawie, tych kórzy wybrali nordic-walking oraz amatorów biegania,  dopingowali Radni Rady Powiatu Będzińskiego: Anna Pawęzowska, Przemysław Krasoń i Zofia Gajdzik.

Do zobaczenia na kolejnych biegowych spotkaniach!

II edycja Zabieganego Powiatu w Psarach!