25/08 2023

Finał akcji „Bezpieczny Rower”!

Finałem na Placu Lustigera przed Starostwem Powiatowym w Będzinie, zakończyła się coroczna akcja „Bezpieczny Rower”. W tym roku przedsięwzięcie zostało przeprowadzone w kilku lokalizacjach tj.: w Kuźnicy Podleśnej przy zbiorniku Pogoria IV, nad zalewem I w Rogoźniku i nad zalewem Przeczyce w Boguchwałowicach. Podczas profilaktycznego wydarzenia zainicjowanego przez Starostwo Powiatowe oraz Komendę Powiatową Policji, mieszkańcy Powiatu Będzińskiego mogli bezpłatnie oznakować swój pojazd jednośladowy oraz skorzystać z bezpłatnego przeglądu rowerów. Cała akcja, dzięki której na terenie powiatu będzińskiego oznakowano około dwustu jednośladów, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i wysoką frekwencją! Przypominamy, że znakowanie umożliwia identyfikację właściciela w przypadku odzyskania ukradzionego jednośladu tym samym ograniczając kradzieże rowerów poprzez nanoszenie na nie cech identyfikacyjnych.

Finał akcji „Bezpieczny Rower”!