02/10 2023

Dzień Seniora w będzińskim kinie „Nowość”!

Dzień Seniora w będzińskim kinie

Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych, Starosta Będziński Sebastian Szaleniec, zaprosił Seniorów z terenu powiatu będzińskiego do kina "Nowość" w Będzinie na film "Ojciec" w reż. Floriana Zellera. To przejmujący obraz o przemijaniu i miłości. Laureatka Oscara, Olivia Colman gra Annę, która stara się opiekować 80-letnim ojcem, Anthonym - w tytułowej roli Anthony Hopkins, również zdobywca Oskara za ten film w 2021 r. Film zdobył także Oskara za najlepszy scenariusz adaptowany!

- Z okazji tego wyjątkowego święta, życzę wszystkim Seniorom pogody ducha, pozytywnej energii i dużo zdrowia! Niech jesień życia będzie najlepszym czasem na realizację rzeczy niespełnionych, a każdy dzień dostarcza Państwu wiele radości! Miłego seansu i wspaniałego popołudnia!- mówił Starosta Będziński, który wręczył każdemu z Seniorów zdrowu upominek w postaci słoiczka z miodem.

Dzień Seniora w będzińskim kinie „Nowość”!