02/06 2022

Dzień Dziecka w PMDK!

Wczorajszy dzień był pełen uśmiechu, wesołych krzyków i dziecięcej radości. A wszystko to z okazji Dnia Dziecka, święta które podkreśla jak ważne dla nas są dzieciaki. Pokładami energii mogłyby obdarować cały świat. Ufne, szczere, dobre, potrafiące cieszyć się z najmniejszych drobiazgów. Ten dzień należał do nich, dlatego 1 czerwca z inicjatywy Dyrektor Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Będzinie Małgorzaty Bąk odbył się piknik zorganizowany na cześć naszych najmłodszych mieszkańców Powiatu. A tam na dzieci czekały już same niesamowite atrakcje m.in.: warsztaty z fotografii podczas których każdy uczestnik mógł wykonać artystyczną fotografię, warsztaty z modelarstwa, podczas których dzieci wraz z instruktorem mogły własnoręcznie zrobić swój własny samolot, zajęcia plastyczne czy warsztaty z robienia najpiękniejszych bransoletek z kolorowych koralików. Dzieciaki mogły ulepić figurki z masy solnej, wykazując się niezwykłą kreatywnością i fantazją. Najmłodsi miłośnicy muzyki mogli wziąć również udział w karaoke. Na zwycięzców czekały oczywiście nagrody. W tym wyjątkowym dniu dzieci mogły bezkarnie częstować się ulubionymi, słodkimi łakociami. Ten dzień zdecydowanie należał do nich. O godzinie 17:00 wszyscy Milusińscy wraz z opiekunami wzięli udział w koncercie przygotowanym przez młodzież z koła wokalno-instrumentalnego w Siewierzu.

Dzień Dziecka w PMDK!