11/07 2024

Cykl spotkań z okazji 30-lecia sieci EURES „Metody poszukiwania pracy w kraju i za granicą”

Zaproszenie na wykład stacjonarny pt. „Metody poszukiwania pracy w kraju i za granicą”

Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wraz z Dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Będzinie Wojciechem Olesińskim serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na cykl spotkań stacjonarnych w ramach 30-lecia sieci EURES „Metody poszukiwania pracy w kraju i za granicą”, który cyklicznie będzie odbywał się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Będzinie przy ul. I. Krasickiego 17a.  Spotkania zaplanowane są na 22 lipca, 22 sierpnia i 2 września 2024, zawsze o godzinie 9:00 i poprowadzone zostaną przez doradcę zawodowego – Martę Staroszyńską.

Szukasz pracy? Nie wiesz jak zacząć? Boisz się wykonać pierwszy krok? Pomożemy! Zapraszamy na nasze wykłady!

Status osoby bezrobotnej nie jest wymagany, natomiast osoby zarejestrowane w tut. Urzędzie proszone są o zgłaszanie chęci udziału u doradcy klienta w celu ujęcia w Indywidualnym Planie Działania. Zapisy odbywają się osobiście w pokoju 103 Urzędu Pracy lub telefonicznie: 573 205 891 lub 573 205 892.