03/09 2023

Bieg Trzech Zamków. Drugie spotkanie odbyło się w Sławkowie!

Uśmiechnięci, pełni wspaniałej, pozytywnej energii, gotowi, aby wziąć udział w sportowej rywalizacji bawiąc się przy tym doskonale! Wysoką frekwencją i świetnym humorem udowodnili, że powiatowe, sportowe imprezy naprawdę mają sens! Kilkaset biegaczy i kijkarzy, bo o nich mowa, wzięło udział w Biegu Trzech Zamków, który odbył się w niedzielę,3 września w Sławkowie. Oprócz doskonałej zabawy nie obyło się bez walki o miejsce na podium! Najlepsi i najszybsi zarazem odebrali nagrody z rąk Starosty Będzińskiego Sebastiana Szaleńca, który wraz z Burmistrzem Sławkowa Rafałem Adamczykiem byli gospodarzami tego wyczekiwanego przez wszystkich wydarzenia! Wygrany jednak mógł poczuć się każdy uczestnik biegu, ponieważ na wszystkich czekał pamiątkowy, unikatowy medal! Najmłodsi amatorzy sportu mogli wziąć udział w biegu zorganizowanym specjalnie dla dzieci, a także poczęstować się słodkościami! Nie zabrakło też oczywiście słodyczy i gorącego poczęstunku dla dorosłych.
Niezwykłym momentem, który na pewno zapadnie w pamięci wszystkim uczestnikom biegu, były spontaniczne oświadczyny jednego z biegaczy, który oświadczył się swojej ukochanej. Co ważne, świadkowie wydarzenia usłyszeli szczęśliwe:TAK! Parze narzeczonych gratulujemy i życzymy wszystkiego co najpiękniejsze na nadchodzącej drodze życia. Trwajcie razem w wielkiej miłości!
Kciuki za sportowców w tym wyjątkowym dniu trzymali: Poseł na Sejm RP Rafał Adamczyk, Senator RP Beata Małecka-Libera, Wicestarosta Będziński Dariusz Waluszczyk, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Będzińskiego Ewa Bierońska, Radni Rady Powiatu Będzińskiego: Marian Kozieł i Przemysław Krasoń oraz Zastępca Burmistrza Miasta Sławkowa Janusz Mróz.

Informujemy, że trwają elektroniczne zapisy na Bieg Trzech Zamków, który odbędzie się w Będzinie, 8 października! Przekrocz linię mety we wszystkich trzech miejscach i zdobądź medale, które stworzą niepowtarzalną układankę! Do zobaczenia!

Bieg Trzech Zamków. Drugie spotkanie odbyło się w Sławkowie!