18/06 2024

Bieg Trzech Zamków. Drugie sportowe spotkanie odbyło się w Siewierzu!

Bieg Trzech Zamków. Drugie sportowe spotkanie odbyło się w Siewierzu

Niestraszna im była nawet pogoda, która zawiodła właściwie w ostatniej chwili, tuż przed startem! Kilkuset biegaczy i kijkarzy wzięło udział w niedzielnym „Biegu Trzech Zamków” w Siewierzu, mimo prawdziwego „oberwania chmury”. Jednak nawet silny deszcz na moment nie przerwał miłośnikom sportu, walki o miejsce na podium! Oprócz szerokich uśmiechów, dobrej energii i naprawdę świetnej zabawy, nie obyło się oczywiście bez sportowej rywalizacji. A było, o co walczyć! Najlepsi sportowcy odebrali nagrody z rąk Starosty Będzińskiego Sebastiana Szaleńca, który wraz z Burmistrzem Miasta i Gminy Siewierz Dariuszem Waluszczykiem byli gospodarzami wydarzenia. Tradycyjnie na wszystkich uczestników czekał pamiątkowy medal i moc atrakcji. Nie nudzili się również najmłodsi, którzy chętnie wzięli udział w biegu zorganizowanym specjalnie dla dzieci oraz loterii sprawdzającej wiedzę ekologiczną i przyrodniczą.
W tym wyjątkowym dniu sportowców dopingowali: Członek Zarządu Powiatu Będzińskiego Zdzisław Banaś oraz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Będzińskiego: Anna Pawęzowska i Jan Mucha.

Bieg Trzech Zamków Siewierz