14/08 2023

Akcja "Bezpieczny rower" w Rogoźniku !

Dnia 12 sierpnia 2023 r. w Rogoźniku (gmina Bobrowniki) przy Zalewie I odbyła się akcja prewencyjna „Bezpieczny Rower”. Jest to wspólne przedsięwzięcie profilaktyczne Starostwa Powiatowego w Będzinie oraz Komendy Powiatowej Policji.  W ramach akcji mieszkańcy Powiatu Będzińskiego mogli bezpłatnie oznakować swoje rowery oraz skorzystać  również z bezpłatnego przeglądu swoich jednośladów. Rowery serwisuje mobilny serwis rowerowy- Pan Korbka. Podczas drugiego spotkania udało się oznakować i sprawdzić 50 rowerów.

Gdzie i kiedy znakowanie rowerów w Powiecie Będzińskim:

19.08.2023 - Boguchwałowie ul. Parkowa, parking przy Zalewie Przeczyce, godz. 9.00 -14.00

23.08.2023 - Starostwo Powiatowe w Będzinie ul. Jana Sączewskiego 6, Plac Kardynała Lustigera, godz. 9.00 -14.00

Do zobaczenia!

Akcja "Bezpieczny rower" w Rogoźniku !