70 lat Koła Gospodyń Wiejskich w Dziewkach

W sobotę, 20 czerwca odbyły się uroczyste obchody 70-lecia Koła Gospodyń Wiejskich „Dziewki”. Jubileusz stał się okazją do wspólnego świętowania, podsumowania wieloletniej działalności oraz wyrażenia wdzięczności wszystkim osobom, które przez dekady współtworzyły historię Koła.
W wydarzeniu uczestniczył Starosta Będziński Sebastian Szaleniec, który złożył członkiniom KGW serdeczne gratulacje oraz podziękowania za ich zaangażowanie w życie lokalnej społeczności. Podkreślił również ogromną rolę, jaką Koła Gospodyń Wiejskich odgrywają w pielęgnowaniu tradycji, kultury i dziedzictwa regionu.
Koło Gospodyń Wiejskich „Dziewki” od siedmiu dekad aktywnie uczestniczy w życiu swojej miejscowości, integrując mieszkańców, kultywując lokalne tradycje oraz promując regionalne dziedzictwo.