08/05 2023

II edycja „ Zabieganego Powiatu”. Drugi bieg odbył się w Mierzęcicach!

II edycja „ Zabieganego Powiatu”. Drugi bieg odbył się w Mierzęcicach

W sobotę, 6 maja  w Mierzęcicach, odbyło się już drugie sportowe spotkanie w ramach cyklu „Zabiegany Powiat”, na który mieszkańców Powiatu Będzińskiego zaprosił Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wraz z Wójtem Gminy Mierzęcice Grzegorzem Podlejskim. Frekwencja była naprawdę imponująca, a na każdego uczestnika czekał wspaniały medal, który był pięknym zwieńczeniem wszelkich sportowych zmagań! Co ominęło wszystkich tych, którzy nie mogli pojawić się w sobotę? Przede wszystkim dobra zabawa, satysfkacja, pozytywna energia, wzajemna motywacja, a także pyszny, gorący poczęstunek!

Ale nic straconego, już niedługo czeka nas kolejne sobotnie spotkanie, w zdrowym, sportowym stylu! Do zobaczenia!

W wydarzeniu wzięli także udział: Wicestarosta Powiatu Będzińskiego Dariusz Waluszczyk, Radna Rady Powiatu Będzińskiego Anna Pawęzowska oraz Radny Rady Powiatu Będzińskiego Marian Kozieł.

II edycja „ Zabieganego Powiatu”. Drugi bieg odbył się w Mierzęcicach