25/07 2022

Zaproszenie na wykład online „Work - life balance”

Zaproszenie na wykład online

Balans między życiem prywatnym i zawodowym to klucz do zdrowego samopoczucia i satysfakcji z życia, zapraszamy na szkolenie, podczas którego zdradzimy jak osiągnąć równowagę między pracą i domem.

Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wraz z Dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Będzinie Wojciechem Olesińskim serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na wykład online „Work - life balance”, który odbędzie się 8 sierpnia 2022 o godzinie 9:00, a poprowadzony zostanie przez doradcę zawodowego Powiatowego Urzędu Pracy w Będzinie.

Status osoby bezrobotnej nie jest wymagany, natomiast osoby zarejestrowane w tut. Urzędzie proszone są o zgłaszanie chęci udziału u doradcy klienta w celu ujęcia w Indywidualnym Planie Działania.

Termin zgłaszania chęci udziału do dnia 07.08.2022 r. osobiście lub telefonicznie 573 205 891 lub 573 205 892.