18/08 2022

Zaproszenie na webinar pt. „Skuteczne wyznaczanie celów”

Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wraz z Dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Będzinie Wojciechem Olesińskim serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na webinar „Skuteczne wyznaczanie celów”, który odbędzie się 25 sierpnia 2022 o godzinie 9:00 i poprowadzony zostanie przez doradcę zawodowego Powiatowego Urzędu Pracy w Będzinie.

Jak efektywnie wyznaczać sobie kolejne kroki w rozwoju osobistym i zawodowym? Tego dowiesz się na naszym webinarze!

Status osoby bezrobotnej nie jest wymagany, natomiast osoby zarejestrowane w tut. Urzędzie proszone są o zgłaszanie chęci udziału u doradcy klienta w celu ujęcia w Indywidualnym Planie Działania.

Termin zgłaszania chęci udziału do dnia 17.08.2022 r. osobiście lub telefonicznie 573 205 891 lub 573 205 892.

Webinar