03/04 2024

Zaproszenie na projekcję filmu „Kompetencje miękkie” w ramach Kina Zawodowego PUP Będzin.

Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wraz z Dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Będzinie Wojciechem Olesińskim serdecznie zapraszają do zapoznania się z najnowszym repertuarem Kina Zawodowego! Najbliższy seans odbędzie się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Będzinie przy ul. I. Krasickiego 17a, 11 kwietnia 2024 roku o godzinie 9.00. Film, który wyświetlimy w tym dniu nosi tytuł "Kompetencje miękkie” - serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką rozwoju swoich umiejętności do zapisów!

Status osoby bezrobotnej nie jest wymagany, natomiast osoby zarejestrowane w tut. Urzędzie proszone są o zgłaszanie chęci udziału u doradcy klienta w celu ujęcia w Indywidualnym Planie Działania. Termin zgłaszania chęci udziału do dnia 10.04.2024 r. osobiście lub telefonicznie 573 205 891 lub 573 205 892.