21/03 2023

Zaproszenie na konto Instagram Powiatowego Urzędu Pracy w Będzinie

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie serdecznie zaprasza wszystkie osoby zainteresowane tematyką okołozawodową oraz rozwojem osobistym na instagramowe konto @za.pracowani. Znajdziecie tam zarówno porady dotyczące rozmów kwalifikacyjnych, pisania dokumentów aplikacyjnych oraz zarządzania swoim czasem. Odpowiadamy na nurtujące pytania poszukujących pracy, piszemy na przykład o tym, dlaczego pracodawcy często nie podają przedziału wynagrodzenia w ogłoszeniach o pracę, czy jak ma się prowadzenie działalności nierejestrowanej do statusu osoby bezrobotnej. Podsuwamy też osobom wkraczającym na rynek pracy pomysły na wybór ścieżki zawodowej poprzez przybliżanie wybranych zawodów deficytowych w naszym powiecie.

Serdecznie zapraszamy po darmową wiedzę!