28/03 2023

Zaproszenie do skorzystania z telefonicznych porad Doradcy Zawodowego PUP Będzin

Starosta Będziński Sebastian Szaleniec, już od 3 kwietnia serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do skorzystania z telefonicznego poradnictwa zawodowego w Powiatowym Urzędzie Pracy w Będzinie. Brakuje Ci czas,  a chciałbyś wprawić w ruch swoją karierę zawodową? Nie wiesz jak pokierować swoją ścieżką edukacji? Może po prostu nie wiesz jak skonstruować swoje CV? Zadzwoń do Powiatowego Urzędu Pracy, gdzie Doradca Zawodowy czeka na telefony codziennie od poniedziałku do piątku od 11:00 do 12:00 pod numerem 573 205 893.

Z porad mogą również korzystać osoby, które nie są zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy!