13/09 2024

Zaproszenie do składania wniosków o przyznanie jednorazowych środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wraz z Dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Będzinie Wojciechem Olesińskim serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych do składania wniosków o przyznanie jednorazowych środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej!

Druki do pobrania znajdują się na stronie bedzin.praca.gov.pl. Wnioski należy składać osobiście w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Będzinie przy ul. I. Krasickiego 17a. Nabór wniosków odbędzie się w dniach 8-9 października 2024 r.

Szczegóły naboru znajdują się pod adresem:

Zapraszamy!