19/07 2023

Zaproszenia do Kina Zawodowego w PUP Będzin !

kino

Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wraz z Dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Będzinie Wojciechem Olesińskim serdecznie zapraszają na seans Kina Zawodowego, który odbędzie się  w Powiatowym Urzędzie Pracy w Będzinie przy ul. I. Krasickiego 17a 31 lipca 2023 roku o godzinie 9.00. Film, który zostanie wyświetony w tym dniu nosi tytuł "Jak wywrzeć dobre wrażenie na innych” . Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką rozwoju osobistego do zapisów!

Status osoby bezrobotnej nie jest wymagany, natomiast osoby zarejestrowane w tut. Urzędzie proszone są o zgłaszanie chęci udziału u doradcy klienta w celu ujęcia w Indywidualnym Planie Działania. Termin zgłaszania chęci udziału do dnia 28.07.2023 r. osobiście lub telefonicznie pod numerem 573 205 891 lub 573 205 892.