• Tłumacz języka migowego
BIP
20/06 2024
#Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

-Rok szkolny 2023/2024 dobiegł końca. Był to czas wzbogacania wiedzy, kształtowania charakterów, rozwijania umiejętności i zawierania nowych, wspaniałych znajomości, a także wartościowych przyjaźni, które być może będą Wam towarzyszyły przez całe Wasze dorosłe życie. Był to niewątpliwie również okres wytężonej pracy, osiągania sukcesów i wyróżnień, ale czasami także porażek, smutku i złości, które niestety są nieodłącznym elementem naszego życia. Drodzy Uczniowie, przed Wami zasłużony odpoczynek. Mam nadzieję, że wyznaczone przez Was cele są doskonale widoczne na świadectwach, które za chwilę otrzymacie, a Wasze serca wypełnia dzisiaj poczucie zadowolenia i satysfakcji. Pamiętajcie, że poczucie dumy i ze swoich osiągnięć jest niezwykle ważne i to właśnie ono buduje poczucie własnej wartości- mówił Starosta Będziński Sebastian Szaleniec, który uczestniczył w zakończeniu roku szkolnego w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Pawła II w Siewierzu.

W tym ważnym dniu w imieniu Starosty Będzińskiego wszystkim uczniom z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Będzina udanych wakacji życzył Wicestarosta Będziński Krzysztof Dudziński. Wyrazy uznania dla nauczycieli za trud włożony w nauczanie i wychowywanie młodego pokolenia przekazał nauczycielom i uczniom z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi przekazał reprezentujący Starostę- Przewodniczący Rady Powiatu Będzińskiego Jan Powałka.  

W zakończeniu roku szkolnego w II Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Wyspiańskiego w Będzinie uczestniczył w imieniu Starosty Będzińskiego - Radny Rady Powiatu Będzińskiego dr Jerzy Grad. Uczniom z III Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Będzinie i Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Będzinie gratulacje w imieniu Starosty złożyła Członek Zarządu Powiatu Będzińskiego Halina Mentel, a młodzieży z Zespołu Szkół Specjalnych w Czeladzi- Radna Rady Powiatu Będzińskiego dr Agnieszka Pilarek-Jagodzińska. W Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Wojkowicach Starostę Będzińskiego reprezentowała Członek Zarządu Powiatu Będzińskiego Anna Zakrzewska-Zamora, a dzieciom i młodzieży uczęszczającym na zajęcia do Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Będzinie w imieniu Starosty wakacji pełnych niezapomnianych przygód życzył Radny Rady Powiatu Będzińskiego Adam Nocuń. W zakończeniu roku szkolnego w I Liceum im. Mikołaja Kopernika w Będzinie w imieniu Starosty wzięła udział Naczelnik Wydziału Oświaty Aldona Kopczyńska.

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

 

 

 

 

 

 

 

do góry