24/03 2023

XXVII Integracyjne Mistrzostwa Śląska i Zagłębia w Tenisie Stołowym!

XXVII Integracyjne Mistrzostwa Śląska i Zagłębia w Tenisie Stołowym

W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Będzinie, odbyły się dzisiaj XXVII Integracyjne Mistrzostwa Śląska i Zagłębia w Tenisie Stołowym. W wydarzeniu, które Honorowym Patronatem objął Starosta Będziński Sebastian Szaleniec, udział wzięli uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Czeladzi.

- Z przyjemnością przyglądałem się dzisiaj sportowej rywalizacji młodych zawodników. Gratuluję młodzieży wysokiego poziomu sportowego oraz fantastycznej, zaciętej walki! Mam nadzieję, że puchary oraz medale, które zawisły na Waszych szyjach, przyniosą Wam satysfakcję oraz wiele radości- powiedział Starosta Będziński.

Gratulacje uczniom złożył również Etatowy Członek Zarządu Powiatu Będzińskiego Adam Szydłowski, a także Poseł na Sejm RP Rafał Adamczyk.

XXVII Integracyjne Mistrzostwa Śląska i Zagłębia w Tenisie Stołowym