Włoskie klimaty podczas pikniku w DPS Grodziec

22 czerwca, w Domu Pomocy Społecznej w Grodźcu odbył się wyjątkowy piknik integracyjny, który zabrał uczestników w kolejną odsłonę symbolicznej podróży dookoła świata. Tym razem podopieczni odwiedzili słoneczną Italię, poznając kulturę, tradycje i atmosferę jednego z najpiękniejszych krajów Europy.
Wydarzenie było okazją do wspólnej zabawy, integracji oraz aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Nie zabrakło atrakcji nawiązujących do włoskich klimatów, a uczestnicy mogli poczuć wyjątkową atmosferę śródziemnomorskiego kraju.
Tradycyjnie można było zobaczyć wybitne występy artystyczne przygotowane przez przyjaciół i pracowników placówki.
W wydarzeniu udział wziął Starosta Będziński Sebastian Szaleniec, Wicestarosta Będziński Krzysztof Dudziński, Członkowie Zarządu Powiatu Będzińskiego Halina Mentel i Zdzisław Banaś, Przewodniczący Rady Powiatu Będzińskiego Jan Powałka i Sekretarz Powiatu Agata Fazan.