21/12 2022

Wigilia w DPS w Grodźcu

Okres przedświąteczny to czas spotkań, wzajemnej życzliwości oraz wzroku skierowanego w kierunku drugiego człowieka. Uścisk dłoni, podzielenie się opłatkiem i wypowiedziane z serdecznością świąteczne życzenia.  Tak wyglądało dzisiejsze przedświąteczne spotkanie, które odbyło się w Domu Pomocy Społecznej w Grodźcu. Uśmiechy na twarzach Podopiecznych niewątpliwie wywołały świąteczne prezenty wręczone przez Starostę Będzińskiego Sebastiana Szaleńca oraz Etatowego Członka Zarządu Powiatu Będzińskiego Adama Szydłowskiego, którzy życzyli wszystkim zdrowych, pełnych radości  oraz wzajemnego wsparcia Świąt Bożego Narodzenia, przekazując Dyrektor DPS Agnieszce Bartnik bożonarodzeniowy stroik.

W tym wyjątkowym czasie Podopiecznych Domu Pomocy Społecznej odwiedziła także Senator Beata Małecka-Libera.

Wigilia w DPS w Grodźcu