15/06 2023

Wielki Piknik Seniora!

Wielki Piknik Seniora

W Leśniczówce w Siewierzu, odbył się wyjątkowy Piknik, na który Seniorów z terenu naszego powiatu zaprosił Starosta Będziński Sebastian Szaleniec. Na wszystkich uczestników czekał jak zawsze szereg atrakcji takich jak występ zespołu wokalno-instrumentalnego czy pyszny poczęstunek. Aktywni Seniorzy mogli dać popis swoich tanecznych umiejętności, a także integrować się, poznając nowych przyjaciół i jak zwykle udowadniając, że w życiu nie brakuje im witalności, energii, radości i uśmiechu! Jak podkreślają osoby starsze, tego typu inicjatywy pomagają im radzić sobie z samotnością, pozytywnie wpływając na komfort ich życia i sprawiając, że dzień staje się po prosty piękniekszy! Z Seniorami spotkali się również: Wicestarosta Będziński Dariusz Waluszczyk, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Jan Mucha i Radna Rady Powiatu Będzińskiego Monika Pawłowska-Dyszy.

Wielki Piknik Seniora!