04/11 2022

Wiadukt przy ul. Miłosza przechodzi metamorfozę!

Remont wiaduktu ul.Miłosza

Modernizacja wiaduktu drogowego w ciągu drogi powiatowej 4708s ul. Miłosza w Będzinie wraz z budową przejścia podziemnego trwa. Dotychczas dokonano m.in. rozbiórki nawierzchni chodników oraz betonu asfaltowego, zdemontowano drobne elementy stalowe, rozebrano krawężniki, wykonano również wykop pod częścią przelotową przejścia dla pieszych oraz ułożono warstwę betonu wyrównawczego pod częścią przelotową przejścia podziemnego.

- Cieszę się, że już niedługo mieszkańcy naszego Powiatu, będą mogli korzystać ze zmodernizowanego wiaduktu drogowego oraz przejścia podziemnego. Inwestycja ta na pewno poprawi jakość życia zarówno pieszych jak i tych zmotoryzowanych- powiedział Starosta Będziński Sebastian Szaleniec.

Remont wiaduktu ul.Miłosza