06/06 2023

Weekend z wędkarstwem. Czyli aktywny Dzień Dziecka!

Weekend z wędkarstwem. Czyli aktywny Dzień Dziecka

Czerwcowy weekend był świetną okazją, aby dalej świętować najbardziej wyczekiwane święto, jakim jest „Dzień Dziecka”. Tym razem najmłodsi mogli skorzystać z propozycji wędkarzy z Koła PZW nr 1 łowisko Mitręga-Łazy, Koła PZW Nr 70 Będzin-Łagisza, Zalew Przeczyce-Boguchwałowice, Koła PZW nr 85 KWK „Paryż:, Jezioro Pogoria I Ośrodek Rybaczówka , którzy przygotowali zawody wędkarskie z nagrodami. Wędkarstwo dzieci wraz z rodzicami czy opiekunami, może być szaloną przygodą, a podczas pobytu nad wodą przede wszystkim chodzi o zaciśnięcie więzi i zdobywanie życiowych doświadczeń niż o samo złowienie ryby. Podczas zawodów nad łowiskiem Mitręga-Łazy nagrody w imieniu Starosty Będzińskiego Sebastiana Szaleńca wręczyła Sekretarz Powiatu Będzińskiego Agata Fazan, a wszystkie trzy wydarzenia zostały objęte Honorowym Patronatem Starosty Będzińskiego.

Dzień Dziecka z wędkami