• Tłumacz języka migowego
BIP
16/04 2024
#Aktualności #Ogłoszenia

Webinarium dla Seniorów "Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie - bankowość elektroniczna dla seniorów. I edycja"

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku - CEDUR, we współpracy z Komendą Główną Policji organizuje 24 kwietnia 2024 roku w godzinach 10-12:30 webinarium dla Seniorów i ich opiekunów "Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie - bankowość elektroniczna dla seniorów. I edycja".

Rejestracja na webinarium CEDUR odbywa się online, tj. poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy- lin do strony z odnośnikiem do formularza zgłoszeniowego:

https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleld-88338&p_id=18

Celem spotkania online jest zwiekszenie świadomości Seniorów i ich opiekunów w zakresie aktualnych zagrożeń spowodowanych działalnością cyberprzestępców.

UKNF prowazi również kampanię informacyjną "Cyberoszustwa inwestycyjne" poświęconą bezpieczeństwu w Internecie.

Z kampanii można dowiedzieć się:

-jak rozpoznać fałszywą reklamę;

-jakie przykładowe sposoby wykorzystują oszuści prowadzący grę psychologiczną;

-jak ustrzec się przed działaniem oszustów.

W materiałach z kampanii znajduje się również fragment nagrania z webinarium CEDUR "Bezpieczny senior - jak nie dać się oszukać w Internecie" oraz odcinek specjalny podcastu UKNF "Finanse pod nadzorem" pod tytułem "Fałszywe reklamy inwestycyjne".

Poniżej link do strony kampanii:

https://www.knf.gov.pl/dla_konsumenta/kampanie_informacyjne/cyberoszustwa_inwestycyjne

 

do góry