07/07 2023

Wakacyjne spotkanie w Starostwie z najmłodszymi mieszkańcami Powiatu!

Wakacyjne spotkanie w Starostwie z najmłodszymi mieszkańcami Powiatu

Starostwo Powiatowe, odwiedziły dzisiaj dzieci uczęszczające na zajęcia do Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Bedzinie, w ramach Akcji Lato, która ma na celu urozmaicić dzieciakom wakacyjny czas spędzony na terenie powiatu będzińskiego. Jak wiemy, lato w mieście nie musi być wcale nudne, a dobra organizacja czasu to zawsze recepta na uśmiech i udany, niezapomniany, letni czas! Pierwszy tydzień lipca zakończony został zatem zwiedzaniem gmachu budynku przez młodych ludzi, spotkaniem ze Starostą Będzińskim Sebastianem Szaleńcem, który wręczył każdemu dziecku torby prezentowe wypełnione powiatowymi gadżetami oraz wykładem historycznym przygotowanym przez Powiatowego Konserwatora Zabytków Artura Roka. Najmłodsi mieszkańcy naszego Powiatu poszerzyli nie tylko swoją wiedzę historyczną, ale również mieli okazję zobaczyć ja wygląda praca w poszczególnych wydziałach ucząc się, w jaki sposób załatwić najbardziej istotne, urzędowe sprawy!

Wakacyjne spotkanie w Starostwie z najmłodszymi mieszkańcami Powiatu