26/02 2024

VI Gala Śląskiej Siatkówki

W piątek, 23 lutego w Hali Będzin Arena, odbyło się szczególne dla Śląskiej Siatkówki wydarzenie – VI Gala Śląskiej Siatkówki pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego, podczas której wręczono nagrody zwycięzcom Plebiscytu na osobowość świata siatkówki na Śląsku za rok 2023.  Wydarzenie podzielone było na dwie uroczystości: o godzinie 15:00, odbyła się Gala Siatkówki Młodzieżowej, a o godzinie 20:00 rozpoczęła się Gala Siatkówki Seniorskiej. Do będzińskiej Hali zjechali przedstawiciele najlepszych siatkarskich klubów takich jak: Jastrzębie Węgiel, Aluron CMC Warta Zawiercie czy KS Norwid Częstochowa.

Nagrody najlepszym wręczyli m.in. Prezydent Miasta Będzina Łukasz Komoniewski, Prezes PZPS Sebastian Świderski czy Prezes ŚZPS Marcin Weiner, a wśród zaproszonych gości znaleźli się: I Wicewojewoda Śląski Rafał Adamczyk, Starosta Będziński Sebastian Szaleniec, Radni Rady Powiatu Będzińskiego: Bożena Łapaj, Marian Kozieł i Przemysław Krasoń.

VI Gala Śląskiej Siatkówki