19/10 2023

V Powiatowy Piknik Integracyjny dla Seniorów

Wielki Bal Seniora!

Wczoraj, Seniorzy udowodnili, że tak wspaniale jak oni, nie bawi się chyba nikt! Pełni werwy, fantastycznej energii i chęci do tańca, nie schodzili do wieczora z parkietu, biorąc udział w V Powiatowym Pikniku Integracyjnym dla Seniorów zorganizowanym z okazji Eurpejskiego Dnia Seniora, w Sali Bankietowej „Fenix”. Na  wszystkich czekał pyszny poczęstunek, oraz muzyka grana na żywo. Podczas wydarzenia Starosta Będziński Sebastian Szaleniec otrzymał bukiet kwiatów wraz z podziękowaniem za codzienne wsparcie, życzliwość i pamięć o potrzebach osób starszych. Polityka Senioralna jest bardzo istotnym tematem dla Zarządu Powiatu Będzińskiego, a szansą na wspólne wypracowanie nowoczesnej polityki międzypokoleniowej jest przede wszystkim rozmowa podczas której można dowiedzieć się, z jakimi problemami mierzą się, na co dzień nasi Seniorzy. Z Seniorami spotkali się również Wicestarosta Będziński Dariusz Waluszczyk i Etatowy Członek Zarządu Powiatu Będzińskiego Adam Szydłowski.

Wielki Bal Seniora!