23/06 2023

Ten rok szkolny to już historia!

Rok szkolny 2022/2023 powoli przechodzi do historii. Szkoła to nie tylko miejsce edukacji i rozwoju wiedzy - to również piękne przyjaźnie zawierane na lata, a być może całe życie, ulubieni nauczyciele, którzy pełnią rolę opiekunów, dobrych duchów i autorytetów. Podczas dzisiejszych uroczystości w placówkach powiatowych wyróżniono uczniów z najwyższymi wynikami w nauce oraz tych, którzy wyróżnili się w: zawodach sportowych, konkursach artystycznych i gastronomicznych oraz aktywnie angażowali się w życie szkoły. Nie zabrakło również słów podziękowania dla grona pedagogicznego oraz rodziców za trud włożony w wychowanie młodzieży.

- Wszystkim uczniom gratuluję wszelkich sukcesów, mam nadzieję, że dzisiaj, każdy z Was jest zadowolony z efektów swojej pracy! Wróćcie do swoich obowiązków wypoczęci, szczęśliwi i pełni zapału do zdobywania nowych, niesamowitych doświadczeń. Bezpiecznych wakacji! - powiedział Starosta Będziński Sebastian Szaleniec.