28/05 2024

Śniadanie na trawie w CKZiU!

Wczorajszy poranek rozpoczął się od tradycyjnego już „Śniadania na trawie”, na które społeczność szkolna zaprosiła Starostę Będzińskiego Sebastiana Szaleńca, Wicestarostę Będzińskiego Krzysztofa Dudzińskiego i Członek Zarządu Powiatu Będzińskiego Annę Zakrzewską-Zamorę. Jak co roku, wydarzenie zostało zorganizowane z myślą o ósmoklasistach, w ramach dni otwartych Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Będzinie,  a w jego programie znalazły się m.in. konkursy, rozgrywki sportowe, relaks przy muzyce czy konsultacje stylizacji fryzur. Oprócz licznych atrakcji, młodzież mogła zapoznać się oczywiście z kierunkami kształcenia i ofertą edukacyjną, jaką w nadchodzącym nowym roku szkolnym oferuje placówka.

Śniadanie na trawie w CKZIU