07/12 2023

Służby mundurowe otrzymały przedświąteczne prezenty, które będą służyły mieszkańcom Powiatu!

Komenda Powiatowa Policji w Będzinie otrzymała nowy radiowóz! Mikołajkowy prezent, przekazał Starosta Będziński Sebastian Szaleniec – Komendantowi Powiatowemu Policji insp. Arkadiuszowi Więckowi, w środę 6 grudnia. Nowy samochód jest odpowiedzią na zapotrzebowania, jakie zgłaszali funkcjonariusze. Samochód trafił do Wydziału Ruchu Drogowego i będzie on skutecznie pomagał realizować zadania związane z bezpieczeństwem mieszkańców, które jest niewątpliwie priorytetem! Zakup został dofinansowany przez Powiat Będziński. Przedświątecznym i bardzo przydatnym prezentem może pochwalić się także Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Będzinie. Nasi dzielni strażacy otrzymali nowoczesne radiotelefony dedykowane dla Straży Pożarnej, które zdecydowanie ułatwią im codzienną, niezwykle trudną pracę na rzecz mieszkańców Powiatu Będzińskiego. Radiotelefony wręczył Starosta Będziński na ręce Komendanta Powiatowego Straży Pożarnej mł. bryg. Arkadiusza Spery, w czwartek 7 grudnia.