10/03 2023

Slalom Gigant

Ponad 100 uczniów ze szkół z terenu powiatu będzińskiego wzięło udział w Powiatowych  Zawodach w Slalomie Gigancie o Puchar Starosty Będzińskiego, które odbyły się 9 marca w Istebnej. Uczestnikom powiatowych zawodów nie pozostało w środowe przedpołudnie nic innego, jak tylko zaprezentować swoje umiejętności i zmierzyć się z kolegami i koleżankami z całego powiatu. Młodzież startowała w dwóch dyscyplinach: narty oraz snowboard i trzech kategoriach wiekowych z podziałem na płeć. Najszybsi świętowali na podium. Puchary oraz nagrody, wręczyli Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wraz z Etatowym Członkiem Zarządu Adamem Szydłowskim. Każdy uczestnik otrzymał także pamiątkowy medal oraz dyplom.

- Gratuluję wszystkim zawodnikom niezależnie od miejsca. Nagrodą i wielkim sukcesem jest uczestnictwo - powiedział Starosta Będziński Sebastian Szaleniec

Slalom Gigant