15/03 2023
#Aktualności #Komunikaty

Remont ulicy 27 Stycznia w Dobieszowicach

Starostwo Powiatowe w Będzinie informuje, że w dniu 20 marca 2023 r. od godz.: 8.00 na ulicy 27 stycznia w Dobieszowicach gm. Bobrowniki prowadzone będą prace związane z przebudową infrastruktury drogowej w ramach etapu 1- go. W związku z prowadzonymi robotami drogowymi zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu. Ulica 27 Stycznia w Dobieszowicach będzie zamknięta dla ruchu pojazdów na odcinku od wiaduktu nad autostradą A1 do skrzyżowania ul. Żytnia / ul. Wesoła. Trasa objazdu wyłączonego odcinka : skrzyżowanie ul. 27 Stycznia / ul. Żytnia / ul. Wesoła w Dobieszowicach - DP 3200 S Żytnia w Dobieszowicach oraz ul. Kościuszki w Wymysłowie - ul. Sienkiewicza w Wymysłowie i Dobieszowicach, Cmentarna w Dobieszowicach - ul. Mickiewicza w Dobieszowicach i Bobrownikach - ul. Kościuszki w Dobieszowicach i Bobrownikach oraz ul. 27 Stycznia w Dobieszowicach. Mieszkańcy ulicy 27 Stycznia będą mieli zapewniony dojazd do posesji. Ruch pojazdów komunikacji publicznej nie ulegnie zmianie.

Prosimy kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności oraz wyrozumiałości. Prowadzona przebudowa ulicy 27 Stycznia ma na celu poprawę bezpieczeństwa kierujących i pieszych uczestników ruchu.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji / aktualizacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Pliki do pobrania
pdf 2023-03-15 trasa objazdu.pdf