28/10 2022

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej sprawił, że Teatr Dzieci Zagłębia im. J. Dormana w Będzinie wypełnił się dzisiaj po brzegi. Na wyjątkowe wydarzenie wszystkich pracowników oświaty zaprosił Starosta Będziński Sebastian Szaleniec, który wręczył nauczycielom Nagrody Starosty, Akty nadania stopnia awansu zawodowego oraz Medale Komisji Edukacji Narodowej.

- Aktywność zawodowa oraz osobiste zaangażowanie nauczycieli z terenu powiatu będzińskiego zasługują na szczególne uznanie. Jeszcze raz wszystkim pracownikom oświaty gratuluję wszelkich osiągnięć oraz życzę wytrwałości w realizacji dalszych zamierzeń - powiedział Starosta.

W wydarzeniu udział wzięli - Senator RP Beata Małecka-Libera, Poseł na Sejm RP Rafał Adamczyk, w imieniu Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego Naczelnik Wydziału Oświaty Roman Goczoł, Wicestarosta Będziński Dariusz Waluszczyk, Przewodniczący Rady Powiatu Będzińskiego Jan Powałka, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Będzińskiego Jan Mucha oraz Ewa Bierońska, Radni Rady Powiatu Będzińskiego Halina Mentel oraz Marian Kozieł, a także Sekretarz Powiatu Agata Fazan, Skarbnik Powiatu Będzińskiego Aneta Kaczmarek oraz Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Będzinie mł. bryg. Arkadiusz Spera i Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Będzinie mł.insp. Paweł Fryc.

Poniżej prezentujemy wszystkich nagrodzonych nauczycieli Nagrodą Starosty Będzińskiego w 2022 r.

1. Barbara Cebula - Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Będzinie
  2. Katarzyna Filus - Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Będzinie
  3. Aneta Frączek - Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Będzinie
  4. Małgorzata Dembińska - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Będzinie
  5. Joanna Cieślik - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Będzinie
  6. Beata Waszczyn- Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Będzinie
  7. Agnieszka Rutkowska - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi
  8. Dorota Kwiecińska - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi
  9. Ewa Leszczyńska-Polak - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi
  10. Anna Wacławczyk - III Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Będzinie
  11. Izabela Szczepanek - III Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Będzinie
  12. Bożena Morawska-Nagły - I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Będzinie
  13. Daria Bąkiewicz - I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Będzinie
  14. Agnieszka Kępińska - II Liceum Ogólnokształcące im. S. Wyspiańskiego w Będzinie
  15. Barbara Bochenek -Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Pawła II w Siewierzu
  16. Anna Kieller-Bańka - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Pawła II w Siewierzu
  17. Tomasz Musiał - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Wojkowicach
  18. Sylwia Mazur - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Będzinie
  19. Joanna Ziółkowska - Zespół Szkół Specjalnych w Czeladzi
  20. Wioletta Drygalak - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Będzinie

Pełna fotorelacja już wkrótce.

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej