20/10 2022

Podwójny Jubileusz w Kopalni Kultury!

jubileusz

W czwartek, 20 października z okazji 60- lecia Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy w Czeladzi i 35-lecia Zespołu Muzyczno - Wokalnego „Orfeusz” w Kopalni Kultury w Czeladzi, odbyły się obchody tych jakże ważnych wydarzeń, które rozpoczął odśpiewany wspólnie „Hymn Emerytów”.

- Zespołowi Muzyczno - Wokalnemu „Orfeusz”, życzę wytrwałości w spełnieniu swoich muzycznych zainteresowań, zaś Polskiemu Związkowi Emerytów, Rencistów i Inwalidów składam życzenia zdrowia i siły- powiedział Starosta Będziński Sebastian Szaleniec, wręczając pamiątkowe tablice.

Ponadto Starosta Będziński otrzymał  statuetkę, za zaangażowanie i bycie najlepszym przyjacielem Seniorów.

W wydarzeniu wzięli udział: Przewodniczący Rady Powiatu Będzińskiego Jan Powałka, Burmistrz Miasta Czeladź Zbigniew Szaleniec, Zastępca Burmistrza Miasta Czeladź Beata Zawiła oraz reprezentująca Posła Rafała Adamczyka Joanna Kobryń.

2022_10_20_Jubileusz kopalnia kultury