28/11 2023

Pierwsze spotkanie Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych

We wtorek, 28 listopada w Powiatowym Centrum Usług Społecznych w Będzinie, odbyło się pierwsze spotkanie Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych zwołane przez Starostę Będzińskiego Sebastiana Szaleńca, który wyraził nadzieję na bardzo dobrą i przede wszystkim efektywną współpracę na rzecz niepełnosprawnych mieszkańców Powiatu Będzińskiego. Powiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych jest organem opiniodawczo-doradczym Starosty, a jej kadencja trwa 4 lata. W spotkaniu uczestniczyli nowo wybrani członkowie Rady w składzie:

1. Katarzyna Adamczyk-Drożyńska - Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego Oddział w Sławkowie,
  2. Bogusława Brodzińska - Oddział Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Czeladzi
  3. Patrycja Gruca-Hołota - Polski Związek Głuchych Koło Terenowe Będzin,
  4. Jolanta Jaworska - Oddział Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Będzinie
  5. Joanna Miodek - Czeladzkie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Upośledzeniem Psycho-Ruchowym.

Pierwsze spotkanie Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych