02/12 2022

Otwarcie siedziby sekcji sportowej!

Otwarcie siedziby sekcji sportowej

W sobotnie południe, w Centrum Sportu i Rekreacji „Agatsu” w Czeladzi, miało miejsce oficjalne otwarcie sekcji sportowej. Wydarzenie było doskonałą okazją, aby uczcić również 5-lecie pracy trenerskiej Katarzyny Kowal, której list gratulacyjny wraz  z życzeniami wręczył Starosta Będziński Sebastian Szaleniec. Plan uroczystości objął także m.in. krótki pokaz przygotowany przez zawodników sekcji kickboxing oraz MMA.

- Z okazji Jubileuszu pracy trenerskiej, składam gratulacje wraz z podziękowaniami za wkład pracy na rzecz sportowych osiągnięć zawodników, których otacza Pani swoją opieką. Wszystkim sportowcom życzę determinacji, upowszechniania zasad fair-play, a także wytrwałości i cierpliwości, które są niezbędne, aby uzyskać imponujące sportowe osiągnięcia- powiedział Starosta.

Otwarcie siedziby sekcji sportowej