02/10 2023

Nowa harcówka otwarta!

Harcerze i zuchy zrzeszeni w Związku Drużyn ZHP im. Ziemi Będzińskiej im. Króla Kazimierza Wielkiego w Będzinie, mają teraz godne warunki do pełnienia swojej misji! W sobotę, 30 września, odbyło się przekazanie harcówki, która mieści się w zaadaptowanym na ten cel pomieszczeniu znajdującym się w Szkole Podstawowej 6 im. Marii Konopnickiej w Będzinie.

Z tej okazji harcerze otrzymali od Starosty Będzińskiego Sebastiana Szaleńca, który podczas spotkania podkreślił ich ogromne zaangażowanie w działalność na rzecz naszego Powiatu- elektryczny podgrzewacz do wody.

W wydarzeniu, które zostało objęte Honorowym Patronatem Starosty Będzińskiego, uczestniczyli m.in. Poseł na Sejm RP Rafał Adamczyk oraz II Wiceprezydent Miasta Będzina Anna Drzewiecka.

Nowa harcówka otwarta!