31/01 2024

Narada roczna Komendy Powiatowej Policji w Będzinie

We wtorek, dnia 30 stycznia, w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Będzinie, odbyła się narada roczna Komendy Powiatowej Policji w Będzinie, podczas której Komendant Powiatowy Policji  insp. Arkadiusz Więcek oraz Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji mł.insp. Paweł Fryc, przedstawili sprawozdanie z działań będzińskiego garnizonu w roku 2023. Zaprezentowane zostały także m.in. informacje dotyczące wskaźników przestępczości oraz efekty ich zapobiegania na terenie Powiatu. Wyznaczono główne cele i zadania na bieżący 2024 rok. Ponadto Starosta Będziński Sebastian Szaleniec, przekazał na ręce Komendanta Powiatowego Policji symboliczną kartę pojazdu, w związku z zakupem samochodu, który będzie służył Komendzie Powiatowej Policji w Będzinie oraz  wręczył listy gratulacyjne, policjantom oraz pracownikom cywilnym, którzy odeszli na emeryturę.

W wydarzeniu uczestniczyli m.in.: Burmistrz Miasta Czeladzi Zbigniew Szaleniec, w imieniu Burmistrza Miasta Sławkowa Rafała Adamczyka-Zastępca Burmistrza Janusz Mróz,  w imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Zdzisława Banasia Zastępca Burmistrza Damian Dawczyński, a także Wójt Gminy Bobrowniki Małgorzata Bednarek, Wójt Gminy Psary Tomasz Sadłoń, Radni Rady Powiatu Będzińskiego: Bożena Łapaj i Ireneusz Błach, w imieniu Komendanta Powiatowego PSP w Będzinie mł. bryg. Arkadiusza Spery- Zastępca Komendanta Powiatowego PSP mł. bryg. Szymon Gwóźdź oraz Zastępca Szefa WCR w Będzinie mjr Jacek Łukasik.

Narada roczna Komendy Powiatowej Policji w Będzinie