22/09 2022

Nagrody w „II Powiatowym Konkursie Samorządowym dla Seniorów” rozdane

W piątkowe przedpołudnie 23 września w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Będzinie odbyło się uroczyste rozdanie nagród w „II Powiatowym Konkursie Samorządowym dla Seniorów. 155. Rocznica powstania Powiatu Będzińskiego”. Seniorzy zostali nagrodzeni za obszerną wiedzę historyczną na temat naszego powiatu. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali nowoczesne smartwatche monitorujące aktywność fizyczną i funkcje życiowe użytkownika.

Konkurs dla Seniorów

- Jestem przekonany, że to idealne nagrody dla naszych nowoczesnych, aktywnych seniorów, sprzęt z którego zrobią dobry użytek - powiedział Starosta Będziński Sebastian Szaleniec.

I miejsce zdobyła Pani Józefa Sroka z Będzina

II miejsce zdobyła Pani Alicja Cichońska z Rogoźnika

III miejsce zdobyła Pani Zdzisława Kubańska z Siemonii

Zdobywczyni I miejsca, ze względu na stan zdrowia, nie mogła pojawić się na uroczystym rozdaniu nagród. Starosta Będziński odwiedził zwyciężczynię i osobiście wręczył jej nagrodę, gratulując osiągnięcia i życząc dużo zdrowia.

Seniorzy wyróżnieni za wysokie wyniki w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

Konkurs dla Seniorów