24/08 2022

Mieszkańcy Sławkowa odwiedzili Sejm!

Sławków

W poniedziałek 22 sierpnia, mieszkańcy Powiatu Będzińskiego wzięli udział w wycieczce do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej w Warszawie. Początek wyjazdu okazał się niezwykle miły, ponieważ Starosta Będziński Sebastian Szaleniec przygotował dla wszystkich uczestników pyszny, słodki poczęstunek życząc bezpiecznej drogi oraz wspaniałych wrażeń. Program wyjazdu objął m.in. wizytę w Sejmie RP oraz spacer po malowniczych alejkach Łazienek Królewskich. W Warszawie, zwiedzających przywitał Poseł na Sejm RP Rafał Adamczyk, który w tym wyjątkowo miłym dniu, pełnił  rolę przewodnika Seniorów, Towarzystwa Miłośników Sławkowa oraz Grupy „Razem Łatwiej”. Uczestnikom wycieczki, towarzyszyła również  Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Będzińskiego Ewa Bierońska.

Wycieczka do Sejmu