13/10 2023

Miejski Dzień Edukacji Narodowej. Nauczyciele ponownie świętowali!

Wczoraj, Starosta Będziński Sebastian Szaleniec na zaproszenie Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego, uczestniczył w Miejskim Dniu Edukacji Narodowej, który odbył się w Teatrze Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie. Była to kolejna okazja, aby wyrazić wdzięczność i podziękowanie wszystkim Pedagogom za ich codzienny trud i serce włożone w pracę. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych, dyrektorzy szkół i nauczyciele. Kadra pedagogiczna otrzymała listy gratulacyjne oraz Nagrody Prezydenta Miasta Będzina. Wydarzenie uświetniły występy artystyczne.

Gratulacje Nauczycielom złożyli m.in. także Poseł na Sejm RP Rafał Adamczyk, Wiceprezydent Miasta Będzina Anna Drzewiecka , a także Przewodnicząca Rady Miejskiej Będzina Daria Paterek.

Miejski Dzień Edukacji Narodowej. Nauczyciele ponownie świętowali!