26/04 2024

Maturzyści zakończyli rok szkolny!

W piątek, 26 kwietnia we wszystkich powiatowych szkołach ponadpodstawowych odbyło się zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas maturalnych. Z tej okazji w imieniu Starosty Będzińskiego Sebastiana Szaleńca w I LO im. Mikołaja Kopernika w Będzinie oraz w II LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Będzinie, listy gratulacyjne wręczyła – Naczelnik Wydziału Oświaty Aldona Kopczyńska, życząc  maturzystom powodzenia na egzaminie maturalnym, wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów oraz udanego startu w dorosłe życie.  Tegorocznym maturzystom z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Będzinie w imieniu Starosty gratulacje złożyła Radna Rady Powiatu Będzińskiego Bożena Łapaj, życząc kreatywnego wykorzystania swojej wiedzy oraz umiejętności, a także wiary w siebie i własne możliwości.

Maturzyści zakończyli rok szkolny!